MÖBLER / Soffor / Soffa 16338374

nr 1633 8374

Soffa

+ fåtölj, rotting, skinnklädsel. Längd: 76-135

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:43:32

29/7 13:16:47 1      Vinnande bud